Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

­

Skład

Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

Krzysztof Habura Starosta Pabianicki - Przewodniczący Komisji
Tomasz Szwed Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach
Mariusz Siejka I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach
Paweł Kania Radny Powiatu Pabianickiego
Waldemar Stegliński Komendant Straży Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim
Arkadiusz Jaksa Radny Powiatu Pabianickiego
Andrzej Bohdanowicz Komendant Powiatowy PSP w Pabianicach
Tomasz Makrocki Komendant Straży Miejskiej w Pabianicach
Monika Piłat Prokurator Rejonowy w Pabianicach

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:Komisja Bezpieczeństwa i Porządku
Podmiot udostępniający informację:95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 2 - Biuro Zarządu Powiatu
Informację opublikował:Dorota Chojak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:15.04.2005 14:54

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
10.10.2019 12:47 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 12:04 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 12:02 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 11:19 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 11:18 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 11:15 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.06.2019 11:14 Edycja dokumentu (Wojciech Goss)
07.07.2016 15:31 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
26.03.2014 10:00 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
28.09.2012 10:25 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
14.04.2011 10:39 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
28.01.2010 09:27 zmiana składu członków komisji bezpieczeństwa i porządku. (Dorota Chojak)
01.10.2007 11:51 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
01.10.2007 11:46 Powołanie nowych członków komisji bezpieczeństwa i porządku (Dorota Chojak)
13.02.2006 10:23 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)
13.02.2006 09:33 Edycja dokumentu (Dorota Chojak)